Komunikat o błędzie

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? w include_once() (linia 1369 z /kunden/355211_36119/rp-hosting/1025/14/ruebsam.de/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /kunden/355211_36119/rp-hosting/1025/14/ruebsam.de/includes/menu.inc).

Integracyjny program firmy R+S

Od wprowadzenia w Polsce do rozpoczęcia w Niemczech

W 2-stopniowym programie integracyjnym firma R+S przygotowuje nowych kolegów z Polski do zamieszkania i pracy w Niemczech. W pierwszym etapie odbywają się lekcje niemieckiego w Polsce.

Drugi etap rozpoczyna się bezpośrednio pracą w jednostce operacyjnej firmy R+S i dalszym dokształcaniem w celu pogłębienia umiejętności językowych oraz przekazywania wartości i kultury w

Niemczech jak również inne wewnątrzzakładowe seminaria techniczne. Najpierw firma R+S organizuje wyjazd do Niemiec i wspiera nowych kolegów we wszystkich kwestiach biurokracyjnych. Oczywiście może także nastąpić bezpośrednie przystąpienie do drugiego etapu w przypadku, gdy pracownik zna już język niemiecki.

Udzielamy także wsparcia po udanym wkroczeniu na niemiecki rynek pracy:

  • Pomoc w znalezieniu mieszkania
  • Wsparcie we wszystkich procedurach administracyjnych – od zameldowania w urzędzie meldunkowym przez podłączenie telefonu aż
  • Wspólne zajęcia sportowe i wymiana z lokalnymi „opiekunami”
Kurs - Szkolenie teoretyczne
Kurs - szkolenie praktyczne
Sale wykładowe
Nasi pracownicy
Kursy językowe