Pielęgniarka/ Pielęgniarz - niemiecka umowa o pracę

  1. Oferujemy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach umów taryfikacyjnych
  • Pracę na cały etat, pół etatu lub w niepełnym wymiarze godzin
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
  • Dodatek urlopowy i wakacyjny
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora.

  1. Zakres obowiązków:
  • Praca w systemie dwu/ lub trzyzmianowym
  • Wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur
  • Prowadzenie dokumentacji

  1. Od kandydatów oczekujemy/ Wymagania:
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu, które jest honorowane w Niemczech*
  • Doświadczenie mile widziane ale nieobowiązkowe
  • Język niemiecki na poziomie B2
  • Prawo jazdy kat. B i samochód będą dodatkowym atutem
  • Gotowość do podjęcia długoterminowej pracy w Niemczech

*Jeżeli nie masz niemieckich kwalifikacji zawodowych, jest możliwość początkowej pracy w charakterze asystentów pielęgniarskich o obniżonej stawce bez “Deutsche Anerkennung” (około ...) . Procedura uznawania kwalifikacji zawodowych prowadzona będzie przez nasze pośrednictwo. Jeżeli cala procedura zostanie zamknięta to automatycznie podnosi sie miesięczna stawka od pracodawcy do normy pielęgniarki niemieckiej czyli 16,00 – 19,00 € brutto.

Wszelkie pytania proszę kierować do
Monika Jasińska
RÜBSAM CuraVita GmbH & Co. KG
Flemingstr. 20-22, 36041 Fulda
kontakt telefoniczny w dniach wtorek i środa: 9.00 - 14.00
Tel.: 0049 661 952 79 633
monika.jasinska@ruebsam-curavita.de