Komunikat o błędzie

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? w include_once() (linia 1369 z /kunden/355211_36119/rp-hosting/1025/14/ruebsam.de/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /kunden/355211_36119/rp-hosting/1025/14/ruebsam.de/includes/menu.inc).

Koszty i wynagrodzenia

Opłaty dotyczące programu integracyjnego firmy R+S pracownika z Polski na niemiecki rynek pracy po części ponosi sam wnioskodawca. W zależności od indywidualnej sytuacji są to koszty związane z kształceniem i doszkalaniem. Szczegółowe kwoty stanowią integralną część umowy po dokładnej kalkulacji. Zatem wnioskodawca z Polski posiada od samego początku wiedzę z kosztami, jakiej wysokości musi się liczyć. Koszty poniesione przez kandydatów nie muszą być płacone od razu po ukończeniu pierwszego etapu programu w Polsce. Firma R+S oferuje nowym pracownikom możliwość uiszczenia opłaty w ratach miesięcznych wraz z rozpoczęciem nowego stosunku pracy w Niemczech.