Komunikat o błędzie

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? w include_once() (linia 1369 z /kunden/355211_36119/rp-hosting/1025/14/ruebsam.de/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /kunden/355211_36119/rp-hosting/1025/14/ruebsam.de/includes/menu.inc).

Model

Usługi dla klientów

Jesteśmy sprawnym oraz własnościowym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budowlanej, stoczniowej i przemysłowej. Naszą specjalizacją jest przede wszystkim dziedzina elektrotechniki. Dzięki naszemu portfolio produktów i usług możemy optymalnie zadbać o potrzeby naszych klientów. Nasze usługi cechują się rzemieślniczym mistrzostwem wykonania, wysoką jakością, wszechstronnością i rzetelną ceną w stosunku do świadczonej jakości usługi. Dzięki naszej bogatej ofercie produktów i usług możemy cały czas towarzyszyć naszym klientom aż do zapewnienia całkowitego technicznego wyposażenia. Idealnie dopasowane koncepcje serwisu i konserwacji instalacji technicznych pozwalają nam zagwarantować zachowanie wysokiej jakości i funkcjonalności.
Głównym celem naszych działań jest zapewnienie pełnej realizacji zlecenia z wykorzystaniem zaangażowania klienta. Oznacza to, że bezbłędnie świadczymy zleconą nam usługę i zapewniamy pełną satysfakcję klienta. Dzięki naszemu wszechstronnemu doświadczeniu w zakresie projektowania i budowy różnych obiektów, możemy dostarczyć proaktywnie wskazówki dla naszych klientów oraz alternatywne propozycje pod względem kosztów, funkcjonalności i efektywności energetycznej. Przywództwo cenowe nie jest naszym celem strategicznym.
 
W zakresie naszych usług mieszczą się:

  • Technika budowlana technika elektryczna
  • Elektrotechnika w przemyśle stoczniowym
  • Technika energetyczna i kontrolna
  • Technika budowlana HKLS
  • Usługi przemysłowe
  • Usługi w zakresie personelu
  • Dystrybucja

Personel

Wykwalifikowany, zorientowany na wysoką jakość usługi i odpowiedzialny za swoją pracę personel stanowi główny filar naszego modelu przedsiębiorstwa jak również zasadnicza dyspozycyjność wystarczającej liczby pracowników. W związku z tym przywiązujemy ogromną uwagę do procesu rekrutacji naszych pracowników oraz ich wykształcenia i dalszego doszkalania podczas całego okresu ich zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Personel oraz rozwój kwalifikacji stanowi dla nas bardzo istotne zadanie w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Wewnętrzne ścieżki kariery ukierunkowane są nie tylko w sposób indywidualny, ale także są otwarte na uzyskiwane rezultaty pracy. Własna akademia firmy R+S jak również należące do Grupy R+S Centrum Doskonalenia RÜBSAM (WBZ) są ważnym i rozwojowym filarem w strukturze naszego przedsiębiorstwa.
Przy obecnej liczbie ponad 400 wykwalifikowanych osób w różnych zawodach podchodzimy bardzo odpowiedzialnie do kształcenia młodych ludzi i zapewniamy tym samym nowe kadry wobec rosnącego zapotrzebowania. Także po uzyskaniu kwalifikacji wspieramy docelowo dalsze szkolenie naszych pracowników, takich jak np. mistrz, technik dzięki przyzakładowemu studium.

W celu przeciwdziałania niedoborom wykwalifikowanych pracowników w Niemczech, Grupa R+S od 2013 roku jest otwarta na kraje wschodnioeuropejskie i pozyskuje także zagranicznych specjalistów dla niemieckiego rynku pracy. Firma R+S aktywnie poszukuje pracowników w dziedzinie budownictwa i technologii przemysłowej, którzy chcieliby na dłużej związać swoje zawodowe perspektywy z Niemcami. 

Regularnie informujemy naszych pracowników o rozwoju ekonomicznym naszej firmy i ważnych wydarzeniach w przedsiębiorstwie. W zakresie relacji wewnątrzzakładowych oraz kontaktów z naszymi partnerami rynkowymi cenimy sobie takie wartości jak zaufanie, uczciwość oraz szacunek. Gwarancja bezpieczeństwa, zdrowia i produktywności są celem naszych działań. Wspieramy zatem aktywnie w myśl tej zasady naszych pracowników aktywnie w dążeniach do godnej emerytury oraz co niezwykle istotne zabezpieczeniu ich zdolności do pracy w przypadku nastąpienia ewentualnych problemów zawodowych.