Komunikat o błędzie

 • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? w include_once() (linia 1369 z /kunden/355211_36119/rp-hosting/1025/14/ruebsam.de/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /kunden/355211_36119/rp-hosting/1025/14/ruebsam.de/includes/menu.inc).

O firmie R+S

R+S jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec. Nasze główne działania stanowią planowanie, realizacja, kierowanie oraz konserwacja w zakresie elektrotechniki, obejmujące projekty w branży budownictwa komunalnego i komercyjnego, służby zdrowia, przemysłu stoczniowego i obiektów przemysłowych. Ze względu na nasze dodatkowe techniczne kwalifikacje w zakresie techniki energetycznej i technologii kontroli, ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji i inżynierii sanitarnej jak również projektów rozwojowych/rewitalizacyjnych możemy towarzyszyć naszym klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia. Portfolio w zakresie usług przemysłowych, począwszy od konserwacji poprzez budowę instalacji oraz rurociągów aż po konstrukcje, automatykę i bezpieczeństwo pracy. Od 2016 roku Grupa R+S wraz ze swoją spółką córką RÜBSAM CuraVita GmbH & Co. KG jest aktywna w obszarach opieki medycznej i socjalnej, takich jak medycyna i terapia.

 • Model

  Jesteśmy sprawnym oraz własnościowym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budowlanej, stoczniowej i przemysłowej.

 • Lokalizacje

  Dzięki lokalizacji wielu placówek na terenie Niemiec Grupa R+S jest kompleksowym usługodawcą

 • Usługi

  R+S jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej

 • Referencje

  Dzięki naszym kompetencjom technicznym jesteśmy w stanie towarzyszyć naszym klientom aż do momentu pełnej funkcjonalności  technicznej obiektu.