O firmie R+S

R+S jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec. Nasze główne działania stanowią planowanie, realizacja, kierowanie oraz konserwacja w zakresie elektrotechniki, obejmujące projekty w branży budownictwa komunalnego i komercyjnego, służby zdrowia, przemysłu stoczniowego i obiektów przemysłowych. Ze względu na nasze dodatkowe techniczne kwalifikacje w zakresie techniki energetycznej i technologii kontroli, ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji i inżynierii sanitarnej jak również projektów rozwojowych/rewitalizacyjnych możemy towarzyszyć naszym klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia. Portfolio w zakresie usług przemysłowych, począwszy od konserwacji poprzez budowę instalacji oraz rurociągów aż po konstrukcje, automatykę i bezpieczeństwo pracy. Od 2016 roku Grupa R+S wraz ze swoją spółką córką RÜBSAM CuraVita GmbH & Co. KG jest aktywna w obszarach opieki medycznej i socjalnej, takich jak medycyna i terapia.

 • Model

  Jesteśmy sprawnym oraz własnościowym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budowlanej, stoczniowej i przemysłowej.

 • Usługi

  R+S jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej

 • Lokalizacje

  Dzięki lokalizacji wielu placówek na terenie Niemiec Grupa R+S jest kompleksowym usługodawcą

 • Referencje

  Dzięki naszym kompetencjom technicznym jesteśmy w stanie towarzyszyć naszym klientom aż do momentu pełnej funkcjonalności  technicznej obiektu.