Komunikat o błędzie

 • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? w include_once() (linia 1369 z /kunden/355211_36119/rp-hosting/1025/14/ruebsam.de/includes/bootstrap.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /kunden/355211_36119/rp-hosting/1025/14/ruebsam.de/includes/menu.inc).

Pięć kroków do firmy R+S

 1. Aplikacja online

  Wszystkie oferty pracy można znaleźć pod adresem pośrednictwa pracy. W tym miejscu można również bezpośrednio aplikować online. Zasadniczo zalecamy aplikowanie, korzystając z naszego formularza online. Dzięki temu możemy natychmiast otrzymać Państwa dane i bezzwłocznie zająć się złożoną aplikacją. Korzyści: oszczędność kosztów, a wypełnienie aplikacji trwa tylko około 10 do 15 minut. Oczywiście jest możliwość dołączenia dokumentów aplikacyjnych. Ogólnie rzecz biorąc, czas trwania procesu aplikacyjnego oraz poszczególnych etapów uzależniony jest od Państwa dyspozycyjności.
   

 2. Program integracyjny firmy R+S

  Podczas 2-stopniowego programu integracyjnego nowi koledzy z Polski intensywnie przygotowują się do mieszkania i pracy w Niemczech... więcej
   

 3. Zawodowy start

  Nasi eksperci pomogą we wszystkich formalnościach, poznają Państwo najlepszych nauczycieli językowych i najpiękniejsze miejsca do rekreacji i krajoznawstwa. Towarzyszymy w pierwszych dniach i tygodniach w nowym miejscu pracy i zapewniamy specjalną ofertę szkoleń w celu uzupełnienia ewentualnych braków w wymaganiach na stanowisku pracy a zdobytym już wykształceniem. Zapewniona jest całościowa opieka.
   

 4. Plan kariery

  Szkolenia i rozwój są ważnymi elementami w dynamicznie rozwijającej się branży rzemieślniczej. Z tego powodu Akademia R+S stawia sobie za cel zapewnienie wszystkim pracownikom możliwości osobistego i zawodowego rozwoju oraz stawia przed nimi coraz to nowe wyzwania.

  Akademia R+S udziela wsparcia w zdobywaniu i doskonaleniu kwalifikacji na drodze do sukcesu zawodowego: towarzyszy w zdobywaniu wiedzy i pomaga w przygotowaniu do egzaminów. Wspiera również specjalistów w branży technicznej, przemysłowej i handlowej w drodze do pełnienia w przyszłości zadań kierowniczych.

  W ofercie znajduje się ponad 250 seminariów - od kwalifikacji zawodowych w poszczególnych obszarach działalności przez specjalistyczne szkolenia dla menedżerów aż po szkolenia IT i kursy językowe. Ponadto zapewniamy indywidualne, ustalane z oferentami i wdrażane szkolenia dla optymalnego rozwoju technicznego naszych specjalistów.
   

 5. Przyjazna atmosfera

  Jesteście Państwo nowi w Niemczech i wiele jest obcego wokół: język, zwyczaje ludzi, asortyment towarów w sklepach, ale także chociażby samo miasto, w którym obecnie zamieszkujecie. Firma R+S pomaga się zaaklimatyzować, pokazuje najpiękniejsze miejsca, wspiera w znalezieniu zakwaterowania i poznaniu nowego miejsca zamieszkania.